Descrizione
Gross Area:

42 m2

Interior Area:

0 m2

BAGNO:

1

PIANI:

1

Shitet dyqan me sipërfaqe 42 m2 në Yzberisht tek Rruga "Panajot Pano” Dyqani disponon 1 tualet, depo, fasadë xhami, qepen dhe ndodhet në katin e parë.

.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency