Descrizione
Gross Area:

90 m2

Interior Area:

80 m2

Jepet me qera apartament 2+1 bosh,kati 5,apartamenti eshte i pershtatshem per zyra ose banim,ndodhen ne nje kompleks te ri dhe te mire Green City.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

CARATTERISTICHE
Powered by BSP Real Estate CRM