Descrizione
Gross Area:

86 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

3

PIANI:

5

Ne Yzberisht prane Bulevardit te Ri jepet apartament me qira 2+1. Apartamenti me siperfaqe 86 m2 eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku,dy dhoma gjumi, nje tualet (me dritare) korridor dhe dy ballkone. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume te mire administruar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

CARATTERISTICHE

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency