DESCRIPTION
Gross Area:

90 m2

Interior Area:

80 m2

Jepet me qera apartament 2+1 bosh,kati 5,apartamenti eshte i pershtatshem per zyra ose banim,ndodhen ne nje kompleks te ri dhe te mire Green City.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency