DESCRIPTION
Gross Area:

105 m2

Interior Area:

0 m2

Beds:

2

Baths:

1

Rooms No.:

3

Floors:

6

Tek Bulevardi Ri prane Kompleksit Molla shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104.8 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku, dy dhoma gjumi, korridor, tualet , dy ballkone te aksesueshem njera nga dhoma e gjumit dhe tjetra nga salloni i ndenjes. Apartamenti shitet i mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore, me te gjitha elektroshtepiaket ka nje hapsire te bollshme dhe kubatura e rregullt. Karakteristika te tjera te apartamentit: dritare dopio xham dhe grila elektronike, punime gipsi, kondicioner multisplit, parket. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision